nase predajne dveri

DobreDvere

Interiérové dvere ENA 4 DRE

Double click on above image to view full picture

Zmenšiť
Zväčšiť

Akcia

Interiérové dvere ENA 4 DRE

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Vytvorte si svoje Interiérové dvere DRE aaa nammieru...

Dostupnosť: Na sklade

Bežná cena: 168,30 €

Special Price 134,60 €

* Povinne vyplnené polia

Bežná cena: 168,30 €

Special Price 134,60 €

DRE

Dvere DRE dodávame klientom v SR aj ČR do 4 týždňov

Bohatá ponuka interiérových dverí a doplnkov

Pomoc pri nákupe. Neváhajte nám zavolať!

Cenovo dostupné a kvalitné dvere

 

Pomocník pri nákupe

Máte problém sa rozhodnúť ako vybrať správnu variantu skla, alebo prevedenia dverí? Nechajte si poradiť našim online pomocníkom pri nákupe alebo nás neváhajte kontaktovať.

 

Farebné prevedenie Vyberte farebné prevedenie
Jednoducho si vyberte farbu, ktorá sa Vám najviac páči a je vhodná do Vášho interiéru a kliknite na malý štvorček s farbou. Máte možnosť zastaviť sa v našich predajniach, kde si môžete farby pozrieť naživo. Ak sa neviete rozhodnúť, napíšte a my Vám zašleme kúsky vzoriek z vybratých dekorov. Niektoré farby sú príplatkové, načo Vás upozorníme v rámčeku pod zoznamom farieb. Ak nie ste si istí, kontaktujte nás emailom, alebo telefonicky.

Presklenie Zvoľte presklenie
do Vašich nových dverí si môžete jednoducho vybrať presklenie z dostupných variant. Niektoré sklá sú príplatkové, načo Vás upozorníme v rámčeku pod zoznamom skiel. Ak nie ste si istí, kontaktujte nás emailom, alebo telefonicky.

Šírka krídla Vyberte šírku krídla
Zvoľte si priechodnosť cez zárubňu 60, 70, 80, 90, alebo 100 cm. Ak budete dvere montovať na pôvodnú zárubňu, tak v prípade, že je v štandardnej slovenskej norme, dvere budú do nej pasovať. Pre osadenie napr. 80 cm dverí so zárubňou je potrebný otvor v murive 87 až cca 94 cm. Šírka 90 a 100 cm je príplatková, načo Vás upozorníme v rámčeku pod zoznamom šírok krídiel. Ak nie ste si istí, kontaktujte nás emailom, alebo telefonicky.

Varianta otvárania Vyberte variantu otvárania
Zvoľte si dvere otváracie, alebo posuvné. Otváracie dodávame falcové, kedy dverné krídlo vystupuje pred zárubňu (najčastejšie používaná alternatíva, výrazne nižšia cena), alebo bezfalcové, kedy je krídlo zlícované so zárubňou. Tu sa používajú skryté pánty (dizajnovejšia varianta, vyššia cena). Posuvné je možné namontovať pred otvor, na stenu (v cene je už započítaný celý posuvný systém aj s krycou lištou), alebo do stavebného púzdra, ktoré nie je súčasťou objednávky dverí. Púzdra dodávame aj my, kontaktujte nás ohľadne nacenenia. Na príplatky jednotlivých prevedení Vás upozorníme v rámčeku pod zoznamom variant otvárania. Ak nie ste si istí, kontaktujte nás emailom, alebo telefonicky.

Orientácia dverí Vyberte orientáciu dverí
Postavte sa pred dvere (pred otvor v stene) z miestnosti, kam sa majú dvere otvárať (z pántovej strany). Ak majú byť pánty vpravo a kľučka vľavo – dvere sú pravé. Ak majú byť pánty vľavo a kľučka vpravo – dvere sú ľavé. Ak nie ste si istí, kontaktujte nás emailom, alebo telefonicky.

Typ zámku Zvoľte typ zámku
dvere môžu byť pri výrobe opatrené zámkom (tzv. „blach“), ktorý môžete otvárať priloženým dózickým kľúčom (veľký kľúč), alebo zámkom, do ktorého si vložíte vlastnú zámkovú vložku, napr. značky Fab. Tento zámok si môžete vybrať aj vo verzii s WC blokádou, ktorý je jednoducho zamknuteľný motýlikom z vnútornej strany. Veľmi elegantne vyzerá aj varianta bez otvoru na kľúč. Ak ste si zvolili ako variantu otávarania „Posuvné“, vyberte si okrúhly, alebo oválny úchyt, ktoré sú dostupné aj so zamykaním. Ak nie ste si istí, kontaktujte nás emailom, alebo telefonicky.

Výplň dverného krídla Zvoľte výplň dverného krídla
(TOTO NIE JE PRI KAŽDOM PREVEDENÍ DVERÍ)
<Štandardne sa používa ako výplň voština – lepenka v tvare včelieho plástu (pokiaľ nebudú Vaše dvere nadmieru zaťažované, táto výplň celkom postačí). Pokiaľ potrebujete, aby dvere vydržali hrubé zaobchádzanie, zvoľte si ako výplň „dutinkovú drevotriesku“ - je príplatková, ale je pevnejšia a odolnejšia. Ak nie ste si istí, kontaktujte nás emailom, alebo telefonicky.

Obložková zárubňa Vyberte obložkovú zárubňu
Šírku obložkovej zárubne navolíme k objednávaným dverám automaticky. Vy si len vyberte zárubňu vzhľadom na hrúbku múru. V prípade, ak je hrúbka múru po obvode otvoru rôzna (napr. z dôvodu nerovnomerne omietnutých stien) zvoľte si zárubňu podľa hrúbky múru v najhrubšej časti. Taktiež si vyberte prevedenie TOP (hranatá), alebo ŠTANDARD (so zaoblením). Zárubne TOP dodávame s pohľadovu šírkou 63 mm (alebo 80 mm, pokiaľ uvediete do poznámky v objednávke "zárubne TOP 80mm" Zárubne ŠTANDARD dodávame s pohľadovou šírkou 63 mm. Zárubne TOP a ŠTANDARD - BEZ PÁNTOV sú určené pre posuvné systémy. Ak nie ste si istí, kontaktujte nás emailom, alebo telefonicky.

 

Popis produktu

Detaily

V základnej cene je zahrnuté:

 • rámová konštrukcia z dosky MDF (pre rámové dvere), alebo dvojitý rám z masívneho borovicového dreva (pre doskové dvere)
 • povrch dverí aj zárubne kašírovaný odolnou laminofóliou CELL, alebo 3D
 • v krídle použité sklo Decormat hr. 4 mm
 • 3 nastaviteľné pánty striebornej farby

Voľby bez príplatku:

 • sklá: Master Carre, Decormat hnedý, Decormat grafit
 • zámok na kľúč, zámok na vložku Fab, WC zamykanie, bez otvoru na kľúč - len otvor na kľučku
 • prevedenie krídla na posuvný systém
 • otvory pre vetracie násadky

Voľby za príplatok:

 • vetracie násadky kovové: + 8,06 €, alebo plastové: + 1,08 €
 • bezfalcové prevedenie krídla dverí + 16,-€
 • ventilačné podrezanie + 6,-€
 • dvojkrídlové dvere - cena x 2

Interiérové dvere DRE sú výrobkom najvyššej kvality.

  Či už hľadáte moderné, rustikálne, alebo tradičné dvere, sme presvedčení, že si vyberiete. Sortiment dverí zahŕňa viac ako 600 modelov a ich variant, cez 75 farebných verzií, viacero možností zasklenia, 6 prevedení zárubní a rozličné povrchové prevedenia. Dvere DRE môžu byť štýlovo jednoduché, alebo moderné a výrazné.

  Spojením maximálne efektívnej výroby vďaka pokrokovým technológiám a optimálneho využitia drevnej hmoty pri výrobe prinášame pre Vás a pre Váš dom kvalitné, pekné a cenovo dostupné interiérové dvere.

   Celý výrobný sortiment delíme podľa konštrukcie dverí na: rámové, doskové a celosklenné. Variant povrchových úprav dverí je reálne najširší na trhu a zahŕňa dvere:
  • vo vysokom lesku
  • vo vysokom mate
  • dyhované
  • kašírované laminátom (CPL)
  • kašírované laminofóliou CELL
  • kašírované laminofóliou 3D
  • kašírované fóliou Finish
  • lakované

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Poznámka V ponuke 21 farebných prevedení
Konštrukcia dverí Rámové dvere
Povrchová úprava Lamino-fóliované

Recenzie

Napíšte vlastnú recenziu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Štítky produktu

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Mohlo by Vás zaujímať

Spoločnosť Ekoprofil je priamym dovozcom interiérových dverí DRE a bezpečnostných dverí Komsta pre Slovenský trh. Garantujeme Vám najnižšie ceny v medzi kamennými predajňami, medzi eshopmi ale aj medzi veľkoobchodnými predajcami. Ak teda podnikáte v tejto oblasti, neváhajte nás osloviť a dostanete neodolateľnú ponuku :-)      ekoprofil@ekoprofil.sk