nase predajne dveri

DobreDvere

Skutočne kupujem najvyššiu kvalitu za najnižšiu cenu?

Presvedčte sa, že ste si vybrali dvere najvyššej kvality a so 100%-nou garanciou najnižšej ceny.

Otázka voľby typu dverí na Váš dom, či byt je mimoriadne vážna. Nikto z nás by si nevybral dvere, ktoré nie sú kvalitné, nemajú atraktívny dizajn a ich farba sa Vám nehodí.

Preto sme my v DobrýchDverách vsadili na najvyššiu kvalitu dverí DRE, ktoré majú takmer nekonečný výber prevedení a viac ako 50 farebných variant!

Venujte výberu svojich dverí veľkú pozornosť! Dvere nevymeníte ako stoličku, či vodovodnú batériu. Nekvalitné dvere môžu byť vyrobené z "odľahčených" materiálov. Stáva sa, že obvodový rám dverí niektorých výrobcov nie je vyrobený z masívneho dreva, ale len z MDF a dvere vydržia pár rokov (prehnú sa, alebo sa pokazí zámok, či kľučka :-(

Spoľahnite sa na DobreDvere.eu a za svoje poctivé peniaze získajte najvyššiu kvalitu!

Sme si istí, že Vám prinášame prvotriedne dvere, v najvyššej kvalite za mimoriadne nízku cenu. Preto Vám garantujeme 100% najnižšiu cenu na Slovenskom trhu. Ak nájdete na inom eshope nižšiu cenu ako u nás predáme Vám naše značkové dvere ešte o 3% lacnejšie, ako konkurencia.

 Vybrali ste si dvere v najvyššej kvalite, ale zaplatíte ako za najlacnejšie na trhu... Ako je toto možné?

1) Nakupujeme priamo od výrobcu, bez medzičlánkov

2) Máme vlastnú funkčnú predajnú sieť v SRvlastné výdajné miesta, dostatočné priestorové a personálne zázemie, ktoré nie je potrebné premietať do ceny produktov v E-shope v plnej miere. 

3) ... to najhlavnejšie: veríme, že naše dvere sú návykové :) a keď si raz kúpite poctivé a kvalitné dvere od nás, nekúpite nikdy žiadne iné dvere nikde inde :-))