• Košík (0)

V prípade, že podnikáte v stavebníctve, realitách, alebo máte predajňu s podlahami, dverami, či nábytkom, môžete nás využiť vo svoj prospech
 
Sme priame zastúpenie výrobcu interiérových dverí DRE a výrobcu bezpečnostných dverí KOMSTA pre Slovenský trh. Vieme pre Vaše podnikanie dodávať kvalitné produkty - interiérové dvere a bezpečnostné dvere, v najrýchlejších možných termínoch a za garantovane najnižšiu cenu.
Realizujeme maloobchod aj veľkoobchod a interiérovým dverám skutočne rozumieme.
Na území SR máme 4 výdajné miesta pre komfortný odber tovaru. Zabezpečujeme dopravu výrobkov vlastnými vozidlami a nič nenechávame "napospas" špeditérom.  
Vám, ako našim odberateľom ponúkame všetky vzorky povrchových úprav, rezy jednotlivých typov interiérových dverí a obložkových zárubní zadarmo.
Tiež Vám vieme v prípade Vášho záujmu a vhodného priestoru na vystavenie dodať reálne vzorky interiérových dverí a bezpečnostných dverí za mimoriadne výhodnú cenu.
Vyškolíme Vás a naučíme predávať skutočne atraktívne interiérové a bezpečnostné dvere.
 
Ak máte záujem o ďalšie informácie o veľkoobchodnej spolupráci kontaktujte náše veľkoobchodného oddelenia: Monika Slotová na čísle 

0948 365 009, alebo na emaily podpora2@ekoprofil.sk